The Vampire behind the shadow
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
The Vampire behind the shadow

Welcome people! Have fun and don`t forget: These vampires will bite you , if you are a bad boy/girl!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Buna Fani Vampire Knight
Cautam membrii pentru staff-ul forumului! EmptyJoi Iun 20, 2013 1:57 am Scris de Ana Ittoki

» Buna fani Vampire Knight
Cautam membrii pentru staff-ul forumului! EmptyJoi Iun 13, 2013 1:42 am Scris de Ana Ittoki

» Ja ne. :3
Cautam membrii pentru staff-ul forumului! EmptyMar Ian 08, 2013 12:15 pm Scris de StelutzeeMoov<3

» Kon icchi wa! :)
Cautam membrii pentru staff-ul forumului! EmptyMier Sept 19, 2012 2:25 am Scris de Ana Ittoki

» La multi ani, Bella!
Cautam membrii pentru staff-ul forumului! EmptyMier Sept 12, 2012 8:41 am Scris de ♪Christine♪

» Sa facem cunostinta!
Cautam membrii pentru staff-ul forumului! EmptyDum Sept 02, 2012 4:03 am Scris de Electra :3

» La multi ani StelutzeeMoov<3!
Cautam membrii pentru staff-ul forumului! EmptyVin Aug 10, 2012 9:01 am Scris de ☆BeLL☆

» Salutareee maiii
Cautam membrii pentru staff-ul forumului! EmptySam Iul 07, 2012 3:04 pm Scris de Lu-chan

» La multi ani, Elle ză Şoricel ♬!
Cautam membrii pentru staff-ul forumului! EmptyMar Iun 26, 2012 9:54 am Scris de ☆BeLL☆

Parteneri
Cautam membrii pentru staff-ul forumului! UmDlc
Afiliere
Cine vrea sa se afilieze cu forumul nostru: Cod:
Cod:
[url=http://vampireknight-anime.forumgratuit.ro/][img]http://i48.servimg.com/u/f48/16/78/29/28/77491010.jpg[/img][/url]
Minibanner: Cautam membrii pentru staff-ul forumului! 77491010

 

 Cautam membrii pentru staff-ul forumului!

In jos 
+2
Muffin
☆BeLL☆
6 participanți
AutorMesaj
☆BeLL☆
Administrator
Administrator
☆BeLL☆


Mesaje : 209
Reputatie : 13
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 27

Cautam membrii pentru staff-ul forumului! Empty
MesajSubiect: Cautam membrii pentru staff-ul forumului!   Cautam membrii pentru staff-ul forumului! EmptyMar Feb 14, 2012 11:01 am

Deoarece forumul este la inceput, suntem in cautare acum de critici seriosi, care sa ne ajute si sa fie activi. Cei care sunt interesati sa posteze in acest topic cererea, experienta in criticare si cateva lucruri despre voi.
Va asteptam!


Ultima editare efectuata de catre ☆BeLLs☆ in Vin Feb 17, 2012 12:09 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
https://vampireknight-anime.forumgratuit.ro
Muffin
Moderator
Moderator
Muffin


Mesaje : 291
Reputatie : 2
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Pe lunaaa

Cautam membrii pentru staff-ul forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Cautam membrii pentru staff-ul forumului!   Cautam membrii pentru staff-ul forumului! EmptyMar Feb 14, 2012 12:53 pm

Nume: Muffin
Cerere: Moderator
Experienta: Am fost moderator pe cateva forumuri, acum ceva timp, insa am renuntat pentru o perioada la tot ce tine de forumuri. Am observat ca sunteti in cautare de Staff, asa ca daca va pot fi de ajutor(macar acum la inceput), o sa o fac cu cea mai mare placere ^^
Sus In jos
♪Christine♪
Moderator
Moderator
♪Christine♪


Mesaje : 416
Reputatie : 14
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Printre stele...

Cautam membrii pentru staff-ul forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Cautam membrii pentru staff-ul forumului!   Cautam membrii pentru staff-ul forumului! EmptyMier Feb 15, 2012 1:11 am

Nume: Christine
Cerere: Moderator
Am ceva experienta in moderare. Am fost administrator pe un forum si ulterior am avut forumul meu. Deci, daca aveti nevoie de ajutor eu sunt aici. :)
Sus In jos
DekkaღDrew
Moderator
Moderator
DekkaღDrew


Mesaje : 504
Reputatie : 12
Data de inscriere : 17/02/2012
Varsta : 27
Localizare : In Casa Noptii...

Cautam membrii pentru staff-ul forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Cautam membrii pentru staff-ul forumului!   Cautam membrii pentru staff-ul forumului! EmptyVin Feb 17, 2012 4:44 am

Nume: >Mady<
Cerere: Moderator
Am mai fost, dar acum mult timp. Dupa parerea mea ma descurcam destul de bine. Mi-ar face o deosebita placere sa ve ajut si sa fiu cat mai activa. Astept raspunsul vostru :P
Sus In jos
CoOkie
Om
Om
CoOkie


Mesaje : 400
Reputatie : 4
Data de inscriere : 15/02/2012

Cautam membrii pentru staff-ul forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Cautam membrii pentru staff-ul forumului!   Cautam membrii pentru staff-ul forumului! EmptySam Feb 18, 2012 4:24 am

Nume: Emi♥
Cerere: Moderator
Experienta:Am fost moderator pe mai multe forumuri.
Sus In jos
♪Christine♪
Moderator
Moderator
♪Christine♪


Mesaje : 416
Reputatie : 14
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Printre stele...

Cautam membrii pentru staff-ul forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Cautam membrii pentru staff-ul forumului!   Cautam membrii pentru staff-ul forumului! EmptySam Mar 03, 2012 10:35 am

Nume: Cristiana
Cerere: Critic
Experienta: Pai, n-am mai fost critic atestat pana acum, insa consider ca punctez destul de bine greselile altora :)) E un fel de hobby al meu. Felul meu de a fi este foarte critic in general, imi place sa corectez lumea cand greseste si sa le explic de ce nu e bine. Imi place sa-i incurajez mult pe cei cu potential, dar si pe cei fara, poate ca am ceva de descoperit la ei. :D Deci, sunt aici daca aveti nevoie de critici.
Sus In jos
Lampkiuta
Administrator
Administrator
Lampkiuta


Mesaje : 163
Reputatie : 7
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Iasi

Cautam membrii pentru staff-ul forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Cautam membrii pentru staff-ul forumului!   Cautam membrii pentru staff-ul forumului! EmptySam Mar 03, 2012 11:57 am

Christine.

Avand in vedere testul pe care ti l-am dat, pot spune ca ai ochi pentru critica. Ceea ce gandesti tu afisezi pe pagina intr-un mod explicit, cu tente amuzante. Criticile tale sunt dure, dar si blande. Nu sunt suparatoare, nu jignesti pe nimeni, ceea ce imi place si ceea ce caut.
In concluzie, bun venit in grupul de critici! Spor la treaba!

Kiss & hug :* >:D<

LexX^^
Sus In jos
DekkaღDrew
Moderator
Moderator
DekkaღDrew


Mesaje : 504
Reputatie : 12
Data de inscriere : 17/02/2012
Varsta : 27
Localizare : In Casa Noptii...

Cautam membrii pentru staff-ul forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Cautam membrii pentru staff-ul forumului!   Cautam membrii pentru staff-ul forumului! EmptySam Mar 10, 2012 8:54 am

Nume: DekkaღDrew
Cerere: Critic
Experienta: Ce pot sa spun, nu am de ce sa te mint, nu am mai fst critic pana akum, dar am vazut cam cum se face si am exersat si cred ca ma descurc happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cautam membrii pentru staff-ul forumului! Empty
MesajSubiect: Re: Cautam membrii pentru staff-ul forumului!   Cautam membrii pentru staff-ul forumului! Empty

Sus In jos
 
Cautam membrii pentru staff-ul forumului!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cautam profesori!
» Te arestez pentru ca...
» Truc pentru Halloween
» Regulamentul de ordine interioara a forumului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Vampire behind the shadow :: ☆Bine ati venit!☆ :: Anunturi-
Mergi direct la: