The Vampire behind the shadow
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
The Vampire behind the shadow

Welcome people! Have fun and don`t forget: These vampires will bite you , if you are a bad boy/girl!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Buna Fani Vampire Knight
Bine v-am gasit^^ EmptyJoi Iun 20, 2013 1:57 am Scris de Ana Ittoki

» Buna fani Vampire Knight
Bine v-am gasit^^ EmptyJoi Iun 13, 2013 1:42 am Scris de Ana Ittoki

» Ja ne. :3
Bine v-am gasit^^ EmptyMar Ian 08, 2013 12:15 pm Scris de StelutzeeMoov<3

» Kon icchi wa! :)
Bine v-am gasit^^ EmptyMier Sept 19, 2012 2:25 am Scris de Ana Ittoki

» La multi ani, Bella!
Bine v-am gasit^^ EmptyMier Sept 12, 2012 8:41 am Scris de ♪Christine♪

» Sa facem cunostinta!
Bine v-am gasit^^ EmptyDum Sept 02, 2012 4:03 am Scris de Electra :3

» La multi ani StelutzeeMoov<3!
Bine v-am gasit^^ EmptyVin Aug 10, 2012 9:01 am Scris de ☆BeLL☆

» Salutareee maiii
Bine v-am gasit^^ EmptySam Iul 07, 2012 3:04 pm Scris de Lu-chan

» La multi ani, Elle ză Şoricel ♬!
Bine v-am gasit^^ EmptyMar Iun 26, 2012 9:54 am Scris de ☆BeLL☆

Parteneri
Bine v-am gasit^^ UmDlc
Afiliere
Cine vrea sa se afilieze cu forumul nostru: Cod:
Cod:
[url=http://vampireknight-anime.forumgratuit.ro/][img]http://i48.servimg.com/u/f48/16/78/29/28/77491010.jpg[/img][/url]
Minibanner: Bine v-am gasit^^ 77491010

 

 Bine v-am gasit^^

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Muffin
Moderator
Moderator
Muffin


Mesaje : 291
Reputatie : 2
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Pe lunaaa

Bine v-am gasit^^ Empty
MesajSubiect: Bine v-am gasit^^   Bine v-am gasit^^ EmptyMar Feb 14, 2012 12:04 pm

Pai, chit ca sunt inscrisa din ziua in care s-a creat forumul, abia azi am vazut schimbarea, si am decis sa raman pe forum.
Uhm, pai, numele meu real este Adriana, am 16 ani, sunt dintr-un mic orasel frumos si linistit Mioveni din jud. Arges. Sunt o sagetatoare incurabila, nascuta cu o saptamana inainte de Craciun :)) . Ce pot sa mai zic, sunt o persoana extrem de lenesa, as putea spune ca suntem una si aceeasi persoana. Uneori sunt calma, alteori impulsiva. Imi place sa dorm, fiind hobby-ul meu preferat, pe langa desen, muzica si lenevit. Sunt o fiinta destul de plapanda, inca putin si ma ia vantul, ma impiedic des + alte lucruri care le face o persoana extrem de bleaga, asa ca mine. Sunt in clasa a 9a stiinte ale naturii, desi trebuia sa fiu a 10a, datorita cauzelor enumerate mai sus, am fost data mai tarziu la scoala ^^. Altceva nu stiu ce sa va mai spun. Daca aveti intrebari o sa va raspund cu drag.
Ja ne!
Sus In jos
Lampkiuta
Administrator
Administrator
Lampkiuta


Mesaje : 163
Reputatie : 7
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Iasi

Bine v-am gasit^^ Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit^^   Bine v-am gasit^^ EmptyMier Feb 15, 2012 6:30 am

Neata Adriana :D. Bun venit pe forum, sa te distrezi, sa-ti faci prieteni si sa fii activa. Sa ne ajuti sa ne descurcam cu acest forum. :D Ei bine, noi ne cunoastem deja, deci nu am intrebari.
Spor la postat :*
Kiss & Hug
LexX^^
Sus In jos
Electra :3
Administrator
Administrator
Electra :3


Mesaje : 129
Reputatie : 5
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 27
Localizare : Potatoes World .x

Bine v-am gasit^^ Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit^^   Bine v-am gasit^^ EmptyMier Feb 15, 2012 2:14 pm

Ok dear am ajuns si eu !!:)) Olala ciudat si pe mine ma cheama adriana, Delia Adriana insa nu folosesc acest nume caci nu`mi prea place..nu te supara!:))
Si eu sunt a9a interesant, lenasa de asemeni, sagetatoare minunat si eu, desenezi si eu !! Cate lucruri in comun. Insa eu nu sunt asa bleguta ca tine! :"> In orice caz bun venit si spers a et distrezi. Acuma ce`ar fi sa te intreb una alta ce zici?
1. Iti plac anime`urile? Daca da, care ar fi preferatul?
2.Care e trupa si/sau artistul tau favorit?
3. Care e culoarea ta favorita?
4. Ce hobby`uri ai?
Atat, momentan !! :^^ Dca mai e ceva o sate intreb, din moment ce esti moderator te`as ruga sa ma contactezi ! ;;)
Pa-Pa si sa`ti placa la noi >;ddd<
Sus In jos
Muffin
Moderator
Moderator
Muffin


Mesaje : 291
Reputatie : 2
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Pe lunaaa

Bine v-am gasit^^ Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit^^   Bine v-am gasit^^ EmptyDum Feb 19, 2012 2:21 am

Off, sumimasen, am uitat sa mai trec pe aici. Incantata Delia, stai calma nu ma supar, nici mie nu prea imi place, dar nah, e numele meu :D .
Uff, sagetatoare + lenesa = >:D<
Vreau sa iti vad desenele oO, m-ai facut curioasa ^^
1. Da, imi plac foarte mult, preferatul ar fi Bleach ^^, insa mai sunt si altele care m-au impresionat foarte mult.
2. Hmm nu prea am o trupa preferata, insa daca stau sa ma gandesc ar fi Evanescence.
3. Negru + albastru marin.
4. Lenevitul, vizionarea anime-urilor, desenul, muzica [am cantat si inca mai cant la instrumente + vocal insa nu iau lectii de canto, dar mi-ar placea]
Multumesc fain >:D<

@LexX: multumesc pentru primire ^^ >:D<
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bine v-am gasit^^ Empty
MesajSubiect: Re: Bine v-am gasit^^   Bine v-am gasit^^ Empty

Sus In jos
 
Bine v-am gasit^^
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Bine v-am găsit . xD

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Vampire behind the shadow :: ☆Bine ati venit!☆ :: Prezinta-te!-
Mergi direct la: