The Vampire behind the shadow
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
The Vampire behind the shadow

Welcome people! Have fun and don`t forget: These vampires will bite you , if you are a bad boy/girl!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Buna Fani Vampire Knight
Ce v-a placut cel mai mult la Naruto? EmptyJoi Iun 20, 2013 1:57 am Scris de Ana Ittoki

» Buna fani Vampire Knight
Ce v-a placut cel mai mult la Naruto? EmptyJoi Iun 13, 2013 1:42 am Scris de Ana Ittoki

» Ja ne. :3
Ce v-a placut cel mai mult la Naruto? EmptyMar Ian 08, 2013 12:15 pm Scris de StelutzeeMoov<3

» Kon icchi wa! :)
Ce v-a placut cel mai mult la Naruto? EmptyMier Sept 19, 2012 2:25 am Scris de Ana Ittoki

» La multi ani, Bella!
Ce v-a placut cel mai mult la Naruto? EmptyMier Sept 12, 2012 8:41 am Scris de ♪Christine♪

» Sa facem cunostinta!
Ce v-a placut cel mai mult la Naruto? EmptyDum Sept 02, 2012 4:03 am Scris de Electra :3

» La multi ani StelutzeeMoov<3!
Ce v-a placut cel mai mult la Naruto? EmptyVin Aug 10, 2012 9:01 am Scris de ☆BeLL☆

» Salutareee maiii
Ce v-a placut cel mai mult la Naruto? EmptySam Iul 07, 2012 3:04 pm Scris de Lu-chan

» La multi ani, Elle ză Şoricel ♬!
Ce v-a placut cel mai mult la Naruto? EmptyMar Iun 26, 2012 9:54 am Scris de ☆BeLL☆

Parteneri
Ce v-a placut cel mai mult la Naruto? UmDlc
Afiliere
Cine vrea sa se afilieze cu forumul nostru: Cod:
Cod:
[url=http://vampireknight-anime.forumgratuit.ro/][img]http://i48.servimg.com/u/f48/16/78/29/28/77491010.jpg[/img][/url]
Minibanner: Ce v-a placut cel mai mult la Naruto? 77491010

 

 Ce v-a placut cel mai mult la Naruto?

In jos 
AutorMesaj
StelutzeeMoov<3
Om
Om
StelutzeeMoov<3


Mesaje : 193
Reputatie : 13
Data de inscriere : 02/03/2012
Varsta : 26
Localizare : Departe... Uitata intre vis si realitate

Ce v-a placut cel mai mult la Naruto? Empty
MesajSubiect: Ce v-a placut cel mai mult la Naruto?   Ce v-a placut cel mai mult la Naruto? EmptyMar Mar 20, 2012 6:23 am

Bine... deci in princiupiu chiar nu stiu daca am voie sa dechid un topic aici sau asta e treaba lui Bell.... pls sa imi spuna si mie cineva dupa ce il cititi ^_^.

In legatura cu topicul... :

Cum pe aici se vorbeste doar despre V. K. nu e prea multa activitate aici la fanii altor anime si e pacat pentru ca ar trebui sa fim cat mai actvi so`dupa ce cititi asta cate un com de caciula pls winking

[~~~~~~Naruto ~~~~~~~

*Ce mi-a placut cel mai mult la acest anime?
Cel mai mult mi-a placut ca e un anime lung si imprevizibil... nu am putut niciodata sa prezic ce se va intampla in continuare asa ca suspansul si emotiile erau la maxim happy

*Cand l-am urmarit prima data?
Prima data l-am vazut acum mult timp.... probabil 3 ani... Ma uitam la el in camera la tataie pe ascuns pentru ca mama zicea ca e prea violent:)))) Mamele astea cry

*Ti-a placut de prima data?
Sincer... NU. Nu mi se pare cine stie ce,dar pentru ca nu aveam nimic mai bun de facut am inceput sa il urmaresc si pe masura ce il vizionam imi plaea mai mult.

* Cum ti-ar placea sa se termine?
Nu mi-ar placea sa se termine... sad

*Care e personajul tau preferat?
Sasuke.... Imi place ca e curajos, feroce si isi urmeaza visul:X:X Plus: e kawaiii.... Bine... in shippuden nu prea mai imi place de el... A devenit asa un pustnic.... Parca a inebunit:))))

*Crezi ca va aparea si o a 3a serie?
Eu cred si sper ca da... Ar fi pacat sa se termine pentru ca e anime`ul copilariei mele :X: Daca s-ar termina el s-ar termina si copilaria mea :)) Si eu vreau sa raman copil mereu ^_^!


Gata... cam ata. Dupa cum vedeti e un fel de mini-oracol.
Dupa cum am spus astept sa imi spuneti daca e voie sa il deschid si un com de caciula tongue

Sus In jos
 
Ce v-a placut cel mai mult la Naruto?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Vampire behind the shadow :: ☆Fan Zone☆ :: Alte anime-uri :: Naruto-
Mergi direct la: