The Vampire behind the shadow
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
The Vampire behind the shadow

Welcome people! Have fun and don`t forget: These vampires will bite you , if you are a bad boy/girl!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Buna Fani Vampire Knight
Click, Click, Click... EmptyJoi Iun 20, 2013 1:57 am Scris de Ana Ittoki

» Buna fani Vampire Knight
Click, Click, Click... EmptyJoi Iun 13, 2013 1:42 am Scris de Ana Ittoki

» Ja ne. :3
Click, Click, Click... EmptyMar Ian 08, 2013 12:15 pm Scris de StelutzeeMoov<3

» Kon icchi wa! :)
Click, Click, Click... EmptyMier Sept 19, 2012 2:25 am Scris de Ana Ittoki

» La multi ani, Bella!
Click, Click, Click... EmptyMier Sept 12, 2012 8:41 am Scris de ♪Christine♪

» Sa facem cunostinta!
Click, Click, Click... EmptyDum Sept 02, 2012 4:03 am Scris de Electra :3

» La multi ani StelutzeeMoov<3!
Click, Click, Click... EmptyVin Aug 10, 2012 9:01 am Scris de ☆BeLL☆

» Salutareee maiii
Click, Click, Click... EmptySam Iul 07, 2012 3:04 pm Scris de Lu-chan

» La multi ani, Elle ză Şoricel ♬!
Click, Click, Click... EmptyMar Iun 26, 2012 9:54 am Scris de ☆BeLL☆

Parteneri
Click, Click, Click... UmDlc
Afiliere
Cine vrea sa se afilieze cu forumul nostru: Cod:
Cod:
[url=http://vampireknight-anime.forumgratuit.ro/][img]http://i48.servimg.com/u/f48/16/78/29/28/77491010.jpg[/img][/url]
Minibanner: Click, Click, Click... 77491010

 

 Click, Click, Click...

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Click, Click, Click... Empty
MesajSubiect: Click, Click, Click...   Click, Click, Click... EmptyDum Mar 25, 2012 12:41 pm

Oke. Sper ca nu-mi taie nimeni capul ca am deschis un topic din moment ce nu era o.o
In fine sa trecem la subiect. xD

- La banner, Nu prea ma atrage >.< Mai ales ca este scris pe el. Adica adresa o avem sus [link] si titlul il avem sub banner, deci nu var rostul -.-
- Butoanele nu imi plac -.- Adica e doar scris. >.<
- Imaginile de la: new, no new, blocked nu sunt egale, lucru ce e inestetic, bine. Ele sunt aproape egale. Dar totusi e o diferenta. xD
- Sa scoateti chestia acea cu 'nu puteti posta linkuri timp de 7 zile' -.-
- Imaginea de la "cine este online" nu-mi place. De ce? Deoarece scrisul vine fix pe fata fetei -.-

Acestea au fost parti de interor.
Si acum:

- Ce ziceti de o noua categorie? Girls zone.
Unde fetele pot discuta diferite lucruri. [puteti face un grup invizibil special pet a fi vizibil doar pentru fete]
Si sa fie 3 persoane 'helpers' care sa fie un fel de psiholgi. Ei vor discuta pe anumite probleme spuse de fete si vor incerca sa le ajute cat mai bine.
Dar cei care vor intra in acest grup sa dea un test pus inainte de un membru din staff deoarece sa nu fie pe "pile" caci lumea e rea de gura :]]
Si raspunsurile sa fie trimise prin PM moderatorul grupului ales de un membru din sfatt [moderatorul grupului respectiv]
Si categoria sa aiba doua sub categorii:
- Sfaturi [unde scriem diferite chestii gen: Tenul curat, moda, menstruatie etc...]
- Probleme [unde fetele cer ajutorul in diferite probleme]
Sus In jos
♪Christine♪
Moderator
Moderator
♪Christine♪


Mesaje : 416
Reputatie : 14
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 27
Localizare : Printre stele...

Click, Click, Click... Empty
MesajSubiect: Re: Click, Click, Click...   Click, Click, Click... EmptyLun Mar 26, 2012 5:26 am

Wa, pai se pare ca nu-ti plac cam multe rolling on the floor
La prima parte sincer nu ma pot pronunta, pentru ca Lexx se ocupa de estetica, dar sunt de acord cu tine in legatura cu banner-ul.
Cat despre a doua chestie, membrii din staff discuta deja despre crearea unei astfel de categorii si probabil ca vom pune in practica aceasta idee cat mai curand.
Iti multumesc ca ai fost sincera si de asemenea si pentru sugestiile tale. big grin
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Click, Click, Click... Empty
MesajSubiect: Re: Click, Click, Click...   Click, Click, Click... EmptyLun Mar 26, 2012 6:48 am

@♪Christine♪, nu e vorba ca nu imi place.^^ Eu ma acomodez repede si nu ma deranjeaza ce si cum. Vroiam doar sa dau niste sfaturi pentru a face forumul mai frumos si mai placut.

Ah, -.- Eu mereu sunt sincera o.o
Sus In jos
☆BeLL☆
Administrator
Administrator
☆BeLL☆


Mesaje : 209
Reputatie : 13
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 27

Click, Click, Click... Empty
MesajSubiect: Re: Click, Click, Click...   Click, Click, Click... EmptyLun Mar 26, 2012 11:31 am

Ma bucur ca ai spus ce nu-ti place sau ma rog nu te atrage. Ei bine eu deja ma gandeam sa editez cateva poze in Photoscape si daca imi iese ceva poate punem ca banner.
Sa vedem ce-mi iese. OK?
Sus In jos
https://vampireknight-anime.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Click, Click, Click... Empty
MesajSubiect: Re: Click, Click, Click...   Click, Click, Click... EmptyMar Mar 27, 2012 3:14 am

Ah >.< Nu ma intreba pe mine :]] Caci nu trebuie sa ma "multumesti" o.o
Eu doar am spus ce si cum. E treaba voastra daca faceti ceva sau nu^^
Eu incerc sa fiu utila si sa va dau sfaturi. ^^
Spor la editat o.o
Sus In jos
StelutzeeMoov<3
Om
Om
StelutzeeMoov<3


Mesaje : 193
Reputatie : 13
Data de inscriere : 02/03/2012
Varsta : 26
Localizare : Departe... Uitata intre vis si realitate

Click, Click, Click... Empty
MesajSubiect: Re: Click, Click, Click...   Click, Click, Click... EmptyMar Mar 27, 2012 4:59 am

Mmm eu te sustin in cateva .... propuneri. tongue GIRLS`ZONE ar fi chiar grozav, mie una mi-ar placea, mai multa activitate ^_^.
Si chestia cu " nu poti posta link-uri in primele 7 zile" m-a omorat si pe mine. Da dedicatzii muzicale si cum sa dai dedicatzii fara melodii si cum sa dai melodii fara link-uri? :((( Mda.... m-am intors dupa ce am avut voie si am pus toate melodiile nail biting :-<:
Helperi... si asta suna bine. Treaba e ca nu suntem prea multi pe forum ( e doar 1 baiat=]]]).

Asta a fost de la mine. Sper ca nu se supara nimeni ca am comentat big grin
Z-z-z- Byee! happy
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Click, Click, Click... Empty
MesajSubiect: Re: Click, Click, Click...   Click, Click, Click... EmptyMar Mar 27, 2012 6:25 am

@StelutzeeMoov<3, ce obicei baietii sunt in minoritate cand e vorba de animeuri sau stuff..
Nu cred ca te omoara nime daca ti-ai spus parerea daca nu ma-u batut inca pe mine :]]
Sus In jos
☆BeLL☆
Administrator
Administrator
☆BeLL☆


Mesaje : 209
Reputatie : 13
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 27

Click, Click, Click... Empty
MesajSubiect: Re: Click, Click, Click...   Click, Click, Click... EmptyMier Mar 28, 2012 12:04 pm

Bunastarea membrilor e prioritatea mea principala winking .
Pe langa asta eu chiar as vrea ca forumul sa aiba o imagine doar a lui. Unica. love kiss
Sus In jos
https://vampireknight-anime.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Click, Click, Click... Empty
MesajSubiect: Re: Click, Click, Click...   Click, Click, Click... Empty

Sus In jos
 
Click, Click, Click...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Click me =)
» Aici! Aici! Click Aici! :))

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Vampire behind the shadow :: ☆Bine ati venit!☆ :: Sugestii-
Mergi direct la: