The Vampire behind the shadow
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
The Vampire behind the shadow

Welcome people! Have fun and don`t forget: These vampires will bite you , if you are a bad boy/girl!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Buna Fani Vampire Knight
Ce ai vrea să schimbi şi ce nu .  EmptyJoi Iun 20, 2013 1:57 am Scris de Ana Ittoki

» Buna fani Vampire Knight
Ce ai vrea să schimbi şi ce nu .  EmptyJoi Iun 13, 2013 1:42 am Scris de Ana Ittoki

» Ja ne. :3
Ce ai vrea să schimbi şi ce nu .  EmptyMar Ian 08, 2013 12:15 pm Scris de StelutzeeMoov<3

» Kon icchi wa! :)
Ce ai vrea să schimbi şi ce nu .  EmptyMier Sept 19, 2012 2:25 am Scris de Ana Ittoki

» La multi ani, Bella!
Ce ai vrea să schimbi şi ce nu .  EmptyMier Sept 12, 2012 8:41 am Scris de ♪Christine♪

» Sa facem cunostinta!
Ce ai vrea să schimbi şi ce nu .  EmptyDum Sept 02, 2012 4:03 am Scris de Electra :3

» La multi ani StelutzeeMoov<3!
Ce ai vrea să schimbi şi ce nu .  EmptyVin Aug 10, 2012 9:01 am Scris de ☆BeLL☆

» Salutareee maiii
Ce ai vrea să schimbi şi ce nu .  EmptySam Iul 07, 2012 3:04 pm Scris de Lu-chan

» La multi ani, Elle ză Şoricel ♬!
Ce ai vrea să schimbi şi ce nu .  EmptyMar Iun 26, 2012 9:54 am Scris de ☆BeLL☆

Parteneri
Ce ai vrea să schimbi şi ce nu .  UmDlc
Afiliere
Cine vrea sa se afilieze cu forumul nostru: Cod:
Cod:
[url=http://vampireknight-anime.forumgratuit.ro/][img]http://i48.servimg.com/u/f48/16/78/29/28/77491010.jpg[/img][/url]
Minibanner: Ce ai vrea să schimbi şi ce nu .  77491010

 

 Ce ai vrea să schimbi şi ce nu .

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Shiba.rawr
Membru nou
Membru nou
Shiba.rawr


Mesaje : 17
Reputatie : 1
Data de inscriere : 22/04/2012
Varsta : 24
Localizare : La măta !

Ce ai vrea să schimbi şi ce nu .  Empty
MesajSubiect: Ce ai vrea să schimbi şi ce nu .    Ce ai vrea să schimbi şi ce nu .  EmptyDum Apr 22, 2012 7:39 am

Păi , viaţa nu ne oferă întotdeauna ce ne dorim . Sincer , ceea ce aş dori eu să schimb în viaţa mea este părul . Sincer , nu-mi place !! Am părul castaniu , scurt cam puţin până peste umeri şi e ondulat . Nu aş dori să schimb în viaţă prietenii , familia şi ochii . Am nişte prieteni de nota 10 , familie de jos pălăria iar îmi ador ochii . Adica , wow . Când sunt supărată aceştia se fac negrii , când sunt fericita se fac căprui ciocolatiu , iar când sunt încăpăţânată , răutăcioasă sau ceva de genu capătă o nuanţă roşiatică . Ia să vă ascult pe voi :]
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Ce ai vrea să schimbi şi ce nu .  Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea să schimbi şi ce nu .    Ce ai vrea să schimbi şi ce nu .  EmptyMar Apr 24, 2012 9:11 am

Ce vreau sa schimb? Pe mine insumi :]]
Sau... Pur si simplu lumea din jur ._.
Sus In jos
Electra :3
Administrator
Administrator
Electra :3


Mesaje : 129
Reputatie : 5
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 27
Localizare : Potatoes World .x

Ce ai vrea să schimbi şi ce nu .  Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea să schimbi şi ce nu .    Ce ai vrea să schimbi şi ce nu .  EmptyDum Apr 29, 2012 3:23 am

Eu la mine sa`mi schimb, noooo! Poate niste dinti complet albi ar fi minunati si ceva kg in plus as fi cea mai fericita si inca putina minte, dar a multumesc, cu ce am. Si ma bucar ca am aproape tot ce`mi doresc.
Sus In jos
StelutzeeMoov<3
Om
Om
StelutzeeMoov<3


Mesaje : 193
Reputatie : 13
Data de inscriere : 02/03/2012
Varsta : 26
Localizare : Departe... Uitata intre vis si realitate

Ce ai vrea să schimbi şi ce nu .  Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea să schimbi şi ce nu .    Ce ai vrea să schimbi şi ce nu .  EmptySam Mai 12, 2012 11:06 am

Ce as vrea sa schimb? Poate locul in care traiesc si rutina asta enervanta care se iveste in unele zile... Nu stiu... Mi-ar placea ca viata sa fie o AVENTURA tongue Eu una asa cred thumbs up
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce ai vrea să schimbi şi ce nu .  Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea să schimbi şi ce nu .    Ce ai vrea să schimbi şi ce nu .  Empty

Sus In jos
 
Ce ai vrea să schimbi şi ce nu .
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Vampire behind the shadow :: ☆Sa discutam si despre altceva☆ :: Discutii libere-
Mergi direct la: