The Vampire behind the shadow
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
The Vampire behind the shadow

Welcome people! Have fun and don`t forget: These vampires will bite you , if you are a bad boy/girl!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Buna Fani Vampire Knight
Parerea ta conteaza! EmptyJoi Iun 20, 2013 1:57 am Scris de Ana Ittoki

» Buna fani Vampire Knight
Parerea ta conteaza! EmptyJoi Iun 13, 2013 1:42 am Scris de Ana Ittoki

» Ja ne. :3
Parerea ta conteaza! EmptyMar Ian 08, 2013 12:15 pm Scris de StelutzeeMoov<3

» Kon icchi wa! :)
Parerea ta conteaza! EmptyMier Sept 19, 2012 2:25 am Scris de Ana Ittoki

» La multi ani, Bella!
Parerea ta conteaza! EmptyMier Sept 12, 2012 8:41 am Scris de ♪Christine♪

» Sa facem cunostinta!
Parerea ta conteaza! EmptyDum Sept 02, 2012 4:03 am Scris de Electra :3

» La multi ani StelutzeeMoov<3!
Parerea ta conteaza! EmptyVin Aug 10, 2012 9:01 am Scris de ☆BeLL☆

» Salutareee maiii
Parerea ta conteaza! EmptySam Iul 07, 2012 3:04 pm Scris de Lu-chan

» La multi ani, Elle ză Şoricel ♬!
Parerea ta conteaza! EmptyMar Iun 26, 2012 9:54 am Scris de ☆BeLL☆

Parteneri
Parerea ta conteaza! UmDlc
Afiliere
Cine vrea sa se afilieze cu forumul nostru: Cod:
Cod:
[url=http://vampireknight-anime.forumgratuit.ro/][img]http://i48.servimg.com/u/f48/16/78/29/28/77491010.jpg[/img][/url]
Minibanner: Parerea ta conteaza! 77491010

 

 Parerea ta conteaza!

In jos 
+5
Lampkiuta
☆BeLL☆
Electra :3
CoOkie
DekkaღDrew
9 participanți
AutorMesaj
DekkaღDrew
Moderator
Moderator
DekkaღDrew


Mesaje : 504
Reputatie : 12
Data de inscriere : 17/02/2012
Varsta : 27
Localizare : In Casa Noptii...

Parerea ta conteaza! Empty
MesajSubiect: Parerea ta conteaza!   Parerea ta conteaza! EmptyDum Feb 19, 2012 10:30 am

Ce parere aveti voi despre acest forum?
Parerile voastre, atat pentru administratori cat si pentru moderatori sau critici sunt importante.
Voi ce credeti ca ar trebui adaugat sau schimbat?
Astept sa vad cat de mult va place acest forum pentru ca eu personal il iubesc.
Iubesc tot ce tine de acest forum, mai ales administradorii :X :*
Sus In jos
CoOkie
Om
Om
CoOkie


Mesaje : 400
Reputatie : 4
Data de inscriere : 15/02/2012

Parerea ta conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta conteaza!   Parerea ta conteaza! EmptyDum Feb 19, 2012 11:09 am

Pai mie imi place,dar deabia e la inceput ...mai trebuie lucrat.
Sus In jos
Electra :3
Administrator
Administrator
Electra :3


Mesaje : 129
Reputatie : 5
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 27
Localizare : Potatoes World .x

Parerea ta conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta conteaza!   Parerea ta conteaza! EmptyDum Feb 19, 2012 12:09 pm

Ia uiteo si pe iubareata mea❤ !! Admini zici ha? Lexx, Isa ati auzit ;) ? In fine parerea mea e ca forumul inca e in constructie avand in vedere ca mai avem de adaugat unele chestii dar pana acum eu zic, ca am inceput bine!^^
Sus In jos
☆BeLL☆
Administrator
Administrator
☆BeLL☆


Mesaje : 209
Reputatie : 13
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 27

Parerea ta conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta conteaza!   Parerea ta conteaza! EmptyDum Feb 19, 2012 12:19 pm

Am auzit deLL! Bine... mint am citit! :D LexX tu pe unde esti?
Bine lasand gluma la o parte, mai avem de lucrat la el, dar, cum spune si deLL, am inceput bine!
Sus In jos
https://vampireknight-anime.forumgratuit.ro
CoOkie
Om
Om
CoOkie


Mesaje : 400
Reputatie : 4
Data de inscriere : 15/02/2012

Parerea ta conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta conteaza!   Parerea ta conteaza! EmptyDum Feb 19, 2012 12:20 pm

Si o sa fie si mai bine cu timpul.
Sus In jos
Lampkiuta
Administrator
Administrator
Lampkiuta


Mesaje : 163
Reputatie : 7
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Iasi

Parerea ta conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta conteaza!   Parerea ta conteaza! EmptyDum Feb 19, 2012 1:55 pm

Uite ma ce cautata sunt. I'm here. Deci, asa cum spun toti, totul are un inceput. Eu sper sa devina ceea ce imi doresc si sa fie pe placul tuturor. deci asteptam parerile voastre in continuare. :D
Sus In jos
Myiu Phantomhive
Membru nou
Membru nou
Myiu Phantomhive


Mesaje : 4
Reputatie : 2
Data de inscriere : 19/02/2012

Parerea ta conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta conteaza!   Parerea ta conteaza! EmptyLun Feb 20, 2012 10:50 am

Pentru inceput forumul e destul de primitor.
Am niste sugestii, bineinteles nu am sa va rog sa le aprobati nici macar sa va ganditi la ele dar eu scriu aici ca sa ma aflu si eu in treaba si sa va zic ce cred...
1. Va trebuie o secctiune de nemultumiri ca nah totusi.
2. Albastrul asta de la scris ma orbeste mai ales seara, fara suparare ador albastrul dar ma chioresc sa vad ceva cum trebuie.
3. Ma bucur ca nu aveti emoticonuri dealea mari ca imi blocau calculatoru mereu plus ca nu mi se par asa de dragute, astea sunt potrivite.
4. Hmmm... Poza de inceput mi se pare nitel cam marisoara dar merge.
5. Pe alte forumuri in care am fost moderator, simplu membru sau critic, niciunde nu sa folosit sectiunea de cereri critici. Si ma deranja la culme ca nu se folosea si totusi criticii dadeau critica, oricum sper ca pe acest forum regulile sa fie respectate cu strictete.
4. Mai aveti nevoie de o sectiune cu membrii banati, poate aveti si nu am vazut eu daca e asa imi pare rau...
5. Spatiul cu alte animeuri mi se pare inutil, doar incarca pagina dar asta e doar parerea mea. Inteleg ca aveti un topic special pentru animeul de capatai al forumului dar restul nu prea mi se par folositoare.
6. Nu am vazut spatiul unde sa postam desene sau Rpg`uri banuiesc ca aveati in plan sa il faceti dar a`ti uitat :D.
Si cam atat mai revin daca am uitat ceva...
Sus In jos
Lampkiuta
Administrator
Administrator
Lampkiuta


Mesaje : 163
Reputatie : 7
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Iasi

Parerea ta conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta conteaza!   Parerea ta conteaza! EmptyLun Feb 20, 2012 11:25 am

Hei Miha. :D
Deci am citit ceea ce ai spus, iar in concluzie, am vazut cateva goluri.
In primul rand, am pus sugestiile, iar la nemultumiri nu m-am gandit, desi chiar este necesar un astfel de topic.
In al doilea rand, culoarea. Hmm... nu mi s-a parut chiar rea, dar daca este problematica, o voi schimba, probabil un alb ar fi perfect :-?
In al treilea rand, emoticoanele. Nu am pus mari pentru ca nici mie nu-mi plac, dar nici astea nu pot spune ca ma incanta. De indata ce-mi dau seama cum, voi pune emoticoane de messenger, pentru ca presupun ca sunt la indemana tuturor.
In al patrulea rand, poza. A fost greu sa ne hotaram asupra ei, pentru ca ori imi placea mie o poza si celorlalte nu, ori ii place lui deLL si nu imi placea mie sau Bellei si tot asa... daca vom gasi o poza putin mai mica, o vom pune, dar prefer sa nu fac nici o promisiune, deci cred ca va ramane sub semnul intrebarii.
In al cincilea rand, anime-urile. Acea categorie am pus-o pentru fani. Probabil ca o persoana nu a vazut doar un singur anime. Cred ca e chiar putin probabil. Asa ca am pus acele anime-uri sa impartasim idei.. nu sa fie ceva strct Vampire Knight.
In al saselea rand, fan art-ul. Nu este complet, e adevarat. Este inca "in desfasurare" sa spun asa. Deci este bine sa ne dati idei sa imbunatatim acea categorie, deci in curand va fi adaugat si rpg-ul.
Multumim mult pentru atentie Miha si ma bucur ca ne-ai spus toate astea. Deci ... oricine are completari sau pareri, e binevenit sa le expuna aici.
Kiss & Hug

LexX^^
Sus In jos
~`Lorelay`~
Membru nou
Membru nou
~`Lorelay`~


Mesaje : 68
Reputatie : 5
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 24
Localizare : Daca vrei sa stii intreba

Parerea ta conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta conteaza!   Parerea ta conteaza! EmptyLun Feb 20, 2012 11:45 am

Pai Miha a zis cam tot :))
In legatura cu poza...am putea face un topic, fiecare user pune una care ii place, pe marimile care trebuie si dupa se voteaza :-? ce ziceti?
Sus In jos
Lampkiuta
Administrator
Administrator
Lampkiuta


Mesaje : 163
Reputatie : 7
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Iasi

Parerea ta conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta conteaza!   Parerea ta conteaza! EmptyLun Feb 20, 2012 12:08 pm

Este o idee foarte buna, deci o voi pune la anunturi. Acolo toti cei care au idei bune posteaza, iar in decurs de o saptamana-doua, poza cu cele mai multe voturi va fi pusa ca logo. E bine asa?:D
Sus In jos
DekkaღDrew
Moderator
Moderator
DekkaღDrew


Mesaje : 504
Reputatie : 12
Data de inscriere : 17/02/2012
Varsta : 27
Localizare : In Casa Noptii...

Parerea ta conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta conteaza!   Parerea ta conteaza! EmptyLun Feb 20, 2012 12:24 pm

Mai bine nici nu se putea! Este excelent, desi mie imi placea si poza asta :D
Sus In jos
☆BeLL☆
Administrator
Administrator
☆BeLL☆


Mesaje : 209
Reputatie : 13
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 27

Parerea ta conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta conteaza!   Parerea ta conteaza! EmptyMar Feb 21, 2012 12:01 am

Hey Mihaela!
In legatura cu membrii banati sa stii ca nu am uitat. Chiar eu vroiam sa pun aceasta sectiune, dar trebuia sa scriu ceva in topicul respectiv. Am vorbit cu LexX ca o sa punem acesta sectiune daca vor fi membrii care incalca Regulamentul. Am vazut ca LexX nu te-a lamurit in legatura cu punctul 5/ 6( nu mai stiu cat era). Deci, cu alte cuvinte, vom crea aceasta sectiune cand vom avea membrii banati.
Bye!
Sus In jos
https://vampireknight-anime.forumgratuit.ro
Muffin
Moderator
Moderator
Muffin


Mesaje : 291
Reputatie : 2
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Pe lunaaa

Parerea ta conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta conteaza!   Parerea ta conteaza! EmptyMar Feb 21, 2012 12:26 am

Eu consider ca nemultumirile pot fi trecut in topicul acesta, cu "Parera ta despre forum", pana la urma iti cere parerea fie ca e buna, fie ca nu. Pentru propuneri de orice fel, poti intra la sectiunea de "sugestii"
Despre Categoria cu celelalte Anime, eu consider ca este foarte ok, cum a spus si LexX, mai vizionalizam si alte anime'uri. Intradevar, sunt destul de multe si probabil incarca pagina, insa pot ruga un admin sa le bage intr-o singura lista pentru a nu incarca Prima Pagina. Daca vrei sa discuti despre ele, intri pe acea lista.
Da, Categoria Fan Art, la fel va fi doar una ce se va ramifica tot in scopul de a nu incarca Prima Pagina, probabil va fi numita Zona Creatiilor unde se va ramifica in Fan Fiction, Fan Art si Graphic Section [daca vor userii si sectiunea de RPG tot aici]. La randul sau Fan Art'ul sa se ramifice in AMV, Desene, Poezii, Fotografie... Oricum Poeziile nu au ce cauta la "Sa discutam si despre altceva"
Atat celelalte Anime cat si Zona Creatiilor pot fi puse in aceasi, nu stiu cum ii spune [Categoria mare, in cazul nostru una se numeste "Fan Art" alta "Alte Anime'uri", intelegeti voi :=): ] care se poate numi Fan Zone sau ceva in gen, nu conteaza prea mult denumirea, doar sa se mai restranga .
In orice caz, ai putina rabdare sa isi faca adminele timp, ele stiu deja de cateva din propuneri.

Sus In jos
☆BeLL☆
Administrator
Administrator
☆BeLL☆


Mesaje : 209
Reputatie : 13
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 27

Parerea ta conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta conteaza!   Parerea ta conteaza! EmptyMar Feb 21, 2012 2:08 am

Am bagat eu celelalte animeuri intr-o singura lista ca sa nu incarcam pagina.
Cat despre logo am pus deja un topic la anunturi globale pentru a alege, iar parerile( bune sau rele) vor fi trecute aici. Nu are rost sa facem o sectiune cu nemultumiri.
Sus In jos
https://vampireknight-anime.forumgratuit.ro
StelutzeeMoov<3
Om
Om
StelutzeeMoov<3


Mesaje : 193
Reputatie : 13
Data de inscriere : 02/03/2012
Varsta : 26
Localizare : Departe... Uitata intre vis si realitate

Parerea ta conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta conteaza!   Parerea ta conteaza! EmptyVin Mar 02, 2012 12:35 pm

Mie imi place foarte mult forumul acesta. Il adooor. Hmm... mai ales pe Kaname:X:X:X:X
In legatura cu nemultumirile... La emoticoane eu nu am vazut decat 9-10 deci... Credeti ca ati putea pune mai multe? Stiu ce LexX a spus ca le va pune pe cele de mess ceea ce e cu adevarat de ajutor. Partea cu logo-ul e foarte buna.:-bd
Stiu ca sunteti la inceput deci bafta in continuare. Forumul e grozav!!!:X:X
Sus In jos
Continut sponsorizat





Parerea ta conteaza! Empty
MesajSubiect: Re: Parerea ta conteaza!   Parerea ta conteaza! Empty

Sus In jos
 
Parerea ta conteaza!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Vampire behind the shadow :: ☆Bine ati venit!☆ :: Parerea ta despre forum-
Mergi direct la: