The Vampire behind the shadow
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
The Vampire behind the shadow

Welcome people! Have fun and don`t forget: These vampires will bite you , if you are a bad boy/girl!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Buna Fani Vampire Knight
Momente amuzante intamplate la ore EmptyJoi Iun 20, 2013 1:57 am Scris de Ana Ittoki

» Buna fani Vampire Knight
Momente amuzante intamplate la ore EmptyJoi Iun 13, 2013 1:42 am Scris de Ana Ittoki

» Ja ne. :3
Momente amuzante intamplate la ore EmptyMar Ian 08, 2013 12:15 pm Scris de StelutzeeMoov<3

» Kon icchi wa! :)
Momente amuzante intamplate la ore EmptyMier Sept 19, 2012 2:25 am Scris de Ana Ittoki

» La multi ani, Bella!
Momente amuzante intamplate la ore EmptyMier Sept 12, 2012 8:41 am Scris de ♪Christine♪

» Sa facem cunostinta!
Momente amuzante intamplate la ore EmptyDum Sept 02, 2012 4:03 am Scris de Electra :3

» La multi ani StelutzeeMoov<3!
Momente amuzante intamplate la ore EmptyVin Aug 10, 2012 9:01 am Scris de ☆BeLL☆

» Salutareee maiii
Momente amuzante intamplate la ore EmptySam Iul 07, 2012 3:04 pm Scris de Lu-chan

» La multi ani, Elle ză Şoricel ♬!
Momente amuzante intamplate la ore EmptyMar Iun 26, 2012 9:54 am Scris de ☆BeLL☆

Parteneri
Momente amuzante intamplate la ore UmDlc
Afiliere
Cine vrea sa se afilieze cu forumul nostru: Cod:
Cod:
[url=http://vampireknight-anime.forumgratuit.ro/][img]http://i48.servimg.com/u/f48/16/78/29/28/77491010.jpg[/img][/url]
Minibanner: Momente amuzante intamplate la ore 77491010

 

 Momente amuzante intamplate la ore

In jos 
+5
Diavola
♪Christine♪
Muffin
Lampkiuta
~`Lorelay`~
9 participanți
AutorMesaj
~`Lorelay`~
Membru nou
Membru nou
~`Lorelay`~


Mesaje : 68
Reputatie : 5
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 24
Localizare : Daca vrei sa stii intreba

Momente amuzante intamplate la ore Empty
MesajSubiect: Momente amuzante intamplate la ore   Momente amuzante intamplate la ore EmptyDum Feb 19, 2012 1:36 pm

Pai hai sa vedem e se mai intampla in ziua de astazi la ore
Sa radem fara oprire
Daca ai o intamplare amuzanta intamplata la una din orele scolare descri-o aici :D

Sa incep eu :)) :

*Ora de Istorie*
La istorie avem un prof batran saracul trebuia sa iasa la pensie de cativa ani. La un moment dat zice el:
-Deci din chestia asta reiese ca noi de tragem din animale!
Colegul: -De ce?
Proful: -Pai cand vine taicatu beat mort acasa, mama ta nu zice : Porcule! Iar te-ai imbatat!..

*Ora de religie* (chestia asta e putin mai...)
Pai vorbeam despre cununie si alte chestii..
Proful: Bine inteles ca acum cununia nu mai este aceiasi acum..oameni se cununa doar..
Colegul: Pai depinde de cat de mai are tractorasul barbatul!
Proful: Claudiu ce tot vorbesti acolo?!
Claudiu: Domn profesor, in rai suntem dezbracati? Daca da, Fetelor ne vedem acolo!
:)) Cam astea ar fi...
Sus In jos
Lampkiuta
Administrator
Administrator
Lampkiuta


Mesaje : 163
Reputatie : 7
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Iasi

Momente amuzante intamplate la ore Empty
MesajSubiect: Re: Momente amuzante intamplate la ore   Momente amuzante intamplate la ore EmptyDum Feb 19, 2012 1:48 pm

Wow. Deci chestia de la religie, prea prea laughing)):))
Asa... acum si eu...
Eram la ora de biologie, la genetica umana. Si vorbeam despre ce ii atrage pe baieti la fete.
Ridica un baiat mana si spune hotarat "Glandele mamare". Deci in acel moment, va imaginati ce a foat in clasa =))

Alta...
Ora de geografie. Vorbea profesorul ceva pe acolo de hidragrafie, iar dintr-o data se lasa pe spate si scoate un geamat... de zici ca era ... ma rog, v-ati prins voi =)))
Sus In jos
Muffin
Moderator
Moderator
Muffin


Mesaje : 291
Reputatie : 2
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Pe lunaaa

Momente amuzante intamplate la ore Empty
MesajSubiect: Re: Momente amuzante intamplate la ore   Momente amuzante intamplate la ore EmptyDum Feb 19, 2012 11:39 pm

Acum ceva timp am dat un test fulger la info.
Toata ora noi am ras de prof si profu' de noi, ne-a tot batut la cap cu "lasa ca dati teza la info" de vreo 3-4 ori noi tot i-am zis ca suntem stiinte ale naturii si nu dam, el tot cu ale lui. Dupa ce m-am mai uit eu odata stramb la el si i-am repetat ca nu suntem mate-info face: "ok, ok, dati-mi lucrarile, si nu uitati sa va scrieti numele si pronumele" evident ca noi toti am ras, dar profu' nu si-a dat seama de ce spusese. Abia dupa ce i-am atras atentia cu "gramatica asta...", bietu' si-a luat lucrarile si s-a carat. :))

Sus In jos
♪Christine♪
Moderator
Moderator
♪Christine♪


Mesaje : 416
Reputatie : 14
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 27
Localizare : Printre stele...

Momente amuzante intamplate la ore Empty
MesajSubiect: Re: Momente amuzante intamplate la ore   Momente amuzante intamplate la ore EmptyMar Feb 21, 2012 10:10 am

Foarte tari fazele! Cel mai mult razi cand esti la scoala... si nu stiu daca e de bine sau de rau... :))
Conversatie intre mine si profa de mate, cand incerca din rasputeri sa ma trimita la olimpiada si eu nu vroiam:

- Deci, maine te duci la olimpiada de istorie? (m-a intrebat, pentru ca au fost doua olimpiade in aceeasi zi)
Eu: Nu....
- Bun! (foarte fericita) Atunci mergi la olimpiada la mate.
Eu: Nu...
- Poftim?! (i-a picat fata aici si se uita la mine de parca gandea "Ma, asta e tampita de nu se duce la olimpiada sau ce?") Cum adica?
Eu: Nu ma duc la olimpiada la mate (ii repet eu foarte incet, ca sa inteleaga).
- Pai de ce nu te duci?
Eu, enervata: Pentru ca n-am ce cauta eu acolo! (in gandul meu "pentru ca mi-e lene, de-aia!")
- Nu, maine te duci la olimpiada! (si da sa ma treaca pe lista)
Eu: Nu!!! (zbier la ea)
- Asculta-ma, maine te duci la olimpiada la mate si dai tot ce-i mai bun. Incerci si tu acolo, ideea e ca te duci. Ai inteles? (foarte diplomata, cu un ton usor disperat ca nu intelegea de ce nu ma duceam)
Eu, la fel de diplomata, desi ma evervase la culme: Nu!

Si incepe clasa sa rada... =))) Si pana la urma nu m-am dus. Aleluia si Amin! :D
Sus In jos
Diavola
Membru nou
Membru nou
Diavola


Mesaje : 36
Reputatie : 1
Data de inscriere : 14/02/2012

Momente amuzante intamplate la ore Empty
MesajSubiect: Re: Momente amuzante intamplate la ore   Momente amuzante intamplate la ore EmptyMier Feb 22, 2012 6:36 am

Sunt foarte amuzante! Pai si eu am o intamplare..

La ora de sport:
Am o colega mai zapacita, era langa proful de sport si ii spune:
- Sunt singura acasa.
Domn profesor cu un ranjet mare pe fata si putin ironic:
- Si ce propui?
Aoleu.. toti am inceput sa radem de nu mai puteam =)))
Sus In jos
http://fansasusaku.worldnaruto.com/
DekkaღDrew
Moderator
Moderator
DekkaღDrew


Mesaje : 504
Reputatie : 12
Data de inscriere : 17/02/2012
Varsta : 27
Localizare : In Casa Noptii...

Momente amuzante intamplate la ore Empty
MesajSubiect: Re: Momente amuzante intamplate la ore   Momente amuzante intamplate la ore EmptyJoi Feb 23, 2012 9:05 am

:=): Deci credeam ca noi suntem nebuni :=):
La ora de bio profa se uita in niste dosare si ea e cam tutunica si unei colege ce-i trece prin cap?
-Uite-l pe MOS CRACIUN!!! (mai ca zbiara in toata clasa). La care profa sare la geam si incepe:
-Unde? Unde? :=):
Mai stam ce mai stam si incepe sa ne predea " Si asa cum va spuneam Biocenoza este mediul Biotopului. La fel cum coconul este casuta larvei. Si dupa asta din cocon iese o fluture frumos" :=):
Va dati seama ce era pe noi.

Alta data tot la ora de bio. Nu stiu cum se face, dar cred ca profei ii place de un coleg de-al meu de clasa.
-Prundea, tu nu vrei sa te tunzi? Prundea fiind colegul.
el: Nu, vreau sa-mi prind parul in coada. :>
-Si mama ta iti da voie?
el. Da, este chiar foarte incantata.
-Su cu bretonul ce faci? Iti prinzi palmier in varful capului? :=):
el: Nuuu! Bretonul il las asa cum e.
-Aaa, da inteleg, vrei sa ti-l pui pe moate :=):
El: Defapt, mama are drot acasa :> :=):

Va imaginati ce era pe noi :))))))
Sus In jos
☆BeLL☆
Administrator
Administrator
☆BeLL☆


Mesaje : 209
Reputatie : 13
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 27

Momente amuzante intamplate la ore Empty
MesajSubiect: Re: Momente amuzante intamplate la ore   Momente amuzante intamplate la ore EmptyJoi Feb 23, 2012 12:25 pm

Wow! Ce mai inamplari! Pai sa zic si eu! Nu?
Pentru astazi am avut de facut la romana doua compuneri: una despre o modalitate de petrecere a timpului liber si a doua un anunt publicitar. Zic eu prima compunere apoi trec eu la reclama. Si cum mie imi plac vampirii...

" Buna ziua!
Va prezentam un nou produs pentru lumea vampirilor: PASTILELE DE SANGE.
Pastilele de sange au fost create in laborator de catre fratii vampiri Kiyoaki si Honda Matsugae care au petrecut 50 de ani din existenta lor pentru a le crea.
Pastilele de sange se dizolva in apa, dand acesteia culoarea rosie.
Se pot gasi in farmacii sub denumirea de( am pus un medicament pt. durerea de cap) care pot fi consumate si de oameni pentru combaterea durerilor de cap, bineinteles ca acestia nu trebuie sa stie.
AVANTAJE
Pastilele de sange sunt mult mai hranitoare decat sangele omenesc. Dupa doar cateva ingitituri vampirii se vor simti hraniti.
DEZAVANTAJE
Nu au acelasi gust ca si sangele omenesc.
Exista posibilitatea ca doar corpurile vampirilor pur-sange si nobili sa le accepte, nu si vampirii transformati si fara control.
Ajutati-ne sa stabilim pacea intre vampiri si oameni!"

Dupa ce am spus denumirea medicamentului doamna a spus ca nu o sa mai ia asa ceva nici macar odata!
Nu va imaginati cat au putut sa rada colegii mei, dar daca colega mea de banca a spus ca nu am tupeu si ca glumesc i-am aratat ca am si ca sunt foarte serioasa.
Sus In jos
https://vampireknight-anime.forumgratuit.ro
DekkaღDrew
Moderator
Moderator
DekkaღDrew


Mesaje : 504
Reputatie : 12
Data de inscriere : 17/02/2012
Varsta : 27
Localizare : In Casa Noptii...

Momente amuzante intamplate la ore Empty
MesajSubiect: Re: Momente amuzante intamplate la ore   Momente amuzante intamplate la ore EmptyJoi Feb 23, 2012 12:32 pm

hy mah, chiar asa? :=):
Biata ta profesoara :=):
E coma cu tine, nu esti normala :=):
Imi place :>> :=):
Sus In jos
☆BeLL☆
Administrator
Administrator
☆BeLL☆


Mesaje : 209
Reputatie : 13
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 27

Momente amuzante intamplate la ore Empty
MesajSubiect: Re: Momente amuzante intamplate la ore   Momente amuzante intamplate la ore EmptyVin Feb 24, 2012 12:51 am

Nu cred ca profa de romana o sa ma uite vreodata :=):
Sus In jos
https://vampireknight-anime.forumgratuit.ro
CoOkie
Om
Om
CoOkie


Mesaje : 400
Reputatie : 4
Data de inscriere : 15/02/2012

Momente amuzante intamplate la ore Empty
MesajSubiect: Re: Momente amuzante intamplate la ore   Momente amuzante intamplate la ore EmptyVin Feb 24, 2012 5:03 am

☆BeLLs☆ a scris:


" Buna ziua!
Va prezentam un nou produs pentru lumea vampirilor: PASTILELE DE SANGE.
Pastilele de sange au fost create in laborator de catre fratii vampiri Kiyoaki si Honda Matsugae care au petrecut 50 de ani din existenta lor pentru a le crea.
Pastilele de sange se dizolva in apa, dand acesteia culoarea rosie.
Se pot gasi in farmacii sub denumirea de( am pus un medicament pt. durerea de cap) care pot fi consumate si de oameni pentru combaterea durerilor de cap, bineinteles ca acestia nu trebuie sa stie.
AVANTAJE
Pastilele de sange sunt mult mai hranitoare decat sangele omenesc. Dupa doar cateva ingitituri vampirii se vor simti hraniti.
DEZAVANTAJE
Nu au acelasi gust ca si sangele omenesc.
Exista posibilitatea ca doar corpurile vampirilor pur-sange si nobili sa le accepte, nu si vampirii transformati si fara control.
Ajutati-ne sa stabilim pacea intre vampiri si oameni!"

Dupa ce am spus denumirea medicamentului doamna a spus ca nu o sa mai ia asa ceva nici macar odata!
Nu va imaginati cat au putut sa rada colegii mei, dar daca colega mea de banca a spus ca nu am tupeu si ca glumesc i-am aratat ca am si ca sunt foarte serioasa.
Si noi am avut sa facem un anunt publicitar.
Ce nebunice :=):
Sus In jos
DekkaღDrew
Moderator
Moderator
DekkaღDrew


Mesaje : 504
Reputatie : 12
Data de inscriere : 17/02/2012
Varsta : 27
Localizare : In Casa Noptii...

Momente amuzante intamplate la ore Empty
MesajSubiect: Re: Momente amuzante intamplate la ore   Momente amuzante intamplate la ore EmptyVin Feb 24, 2012 5:07 am

Hay sa va mai spun si eu una intamplata chiar astazi la ora de geografie.
Atentie, aceasta pveste ar trebui bagata la perle scoase de profesori :=):
-Razvan, ridicate in picioare, azi te ascult!
Colegul: Bine
-Mai Razvan, ce nationalitate suntem noi?
Colegul: ................
-Poi zi ma ce esti? Esti roman sau vreo minoritate de extraterestru? :=): :=): :=):
Va dati seama ce era pe toata clasa
:=):
Sus In jos
CoOkie
Om
Om
CoOkie


Mesaje : 400
Reputatie : 4
Data de inscriere : 15/02/2012

Momente amuzante intamplate la ore Empty
MesajSubiect: Re: Momente amuzante intamplate la ore   Momente amuzante intamplate la ore EmptyVin Feb 24, 2012 5:29 am

Chiar nu ma asteptam la asa ceva :=):
Sus In jos
♪Christine♪
Moderator
Moderator
♪Christine♪


Mesaje : 416
Reputatie : 14
Data de inscriere : 14/02/2012
Varsta : 27
Localizare : Printre stele...

Momente amuzante intamplate la ore Empty
MesajSubiect: Re: Momente amuzante intamplate la ore   Momente amuzante intamplate la ore EmptyVin Feb 24, 2012 10:54 am

Foarte tari fazele! =))))) Eu stau cu memoria cam prost acum, pentru ca dragii mei colegi fac o groaza de prostii demne de amintit. Cand imi va reveni memoria, o sa va povestesc. :)))
Sus In jos
DekkaღDrew
Moderator
Moderator
DekkaღDrew


Mesaje : 504
Reputatie : 12
Data de inscriere : 17/02/2012
Varsta : 27
Localizare : In Casa Noptii...

Momente amuzante intamplate la ore Empty
MesajSubiect: Re: Momente amuzante intamplate la ore   Momente amuzante intamplate la ore EmptyVin Feb 24, 2012 11:01 am

Stati k mi-am adus aminte inca una intamplata tot astazi la ora de istorie.
Profesoara ne povestea de nuj ce revolutie si nu stiu ce romani suportati sau tolerati sau kum le zicea ea pt k nu eram atenta, si in clasa mai in spate a aparut un miros ciudat.
Dar nu stiu de ce numai ultimele patru fete in care eram inclusa si eu simteau acel miros.
Iti venea sa dai la boboci si apa la soareci deodata, si profa continua cu lectia.
La un momendat foarte exasperata ca am crezu ca o sa intru iar in spital, dar de data asta la intoxicata, ma ridic in forta in picioare, trantesc mana pe banci si incep:
-DOAMNA PROFESOARA, CINEVA A FACUT PE EL!!! Deci toata clasa era pe jos, mai ales colegele din spate si profa :=): :=):
Sus In jos
StelutzeeMoov<3
Om
Om
StelutzeeMoov<3


Mesaje : 193
Reputatie : 13
Data de inscriere : 02/03/2012
Varsta : 26
Localizare : Departe... Uitata intre vis si realitate

Momente amuzante intamplate la ore Empty
MesajSubiect: Re: Momente amuzante intamplate la ore   Momente amuzante intamplate la ore EmptyVin Mar 02, 2012 1:31 pm

La ore... La mate!
Noi foarte atenti ca sa intelege nush ce formule pe acolo si profu`foarte calm statea in ultima banca langa perete. Se deschide usa si baga capul unu`de-a 5-a:
- Domnu1Ene e aicea? Domnuu`avem o problema in casa!!
Toata clasa lesinase de ras:)))

La un meci important de bachet: luam bataie. Ma duc eu furioasa la domnu`profesor de sport si incep sa urlu:
-Domnuu`astea se baga ca strampii!! M-a auzit toata sala de sport si profu`cu un ranjet moaare pe fata:
-Se baga ca strampii? Pai hai sa le scoatem... Ancoo dai cu faulturile!
Am crezut ca mor:)))))
Sus In jos
☆BeLL☆
Administrator
Administrator
☆BeLL☆


Mesaje : 209
Reputatie : 13
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 27

Momente amuzante intamplate la ore Empty
MesajSubiect: Re: Momente amuzante intamplate la ore   Momente amuzante intamplate la ore EmptyJoi Apr 19, 2012 7:40 am

Deci sa va povestesc ce era sa mi se intample mie la ora de mate... Mai aveam putin si muream!
Am avut o tema foarte mare de vreo 12 pagini de caiet mic pe care eu bineinteles ca o scrisesem cu o ora in urma( in ora de istorie). Dupa ce s-a terminat ora si a trecut pauza mie imi era foarte frica ca poate ma asculta si nu prea invatasem( adica deloc). Si vorbeam eu cu niste colege din fata mea despre "sper sa nu ne asculte" la care eu exasperata: " h*********a aia de profa de ma...". Nici nu apucasem sa termin ca si intrase in clasa. Cand am vazut-o sa-mi cade fata. Parca eram intr-un film de ala prost in care unu il injura pe altul si ala care injura spune "E chiar in spatele meu nu-i asa?" si ala care fusese injurat chiar era... Deci mi-a fost atat de frica, dar am avut noroc ca nu m-a auzit. De acum inainte ma voi uita la usa sa vad daca intra vreun prof..
Sus In jos
https://vampireknight-anime.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Momente amuzante intamplate la ore Empty
MesajSubiect: Re: Momente amuzante intamplate la ore   Momente amuzante intamplate la ore Empty

Sus In jos
 
Momente amuzante intamplate la ore
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Povestiri amuzante :))
» Poze amuzante cu animale

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Vampire behind the shadow :: ☆Sa discutam si despre altceva☆ :: Divertisment-
Mergi direct la: