The Vampire behind the shadow
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
The Vampire behind the shadow

Welcome people! Have fun and don`t forget: These vampires will bite you , if you are a bad boy/girl!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Buna Fani Vampire Knight
Top 5 personaje favorite EmptyJoi Iun 20, 2013 1:57 am Scris de Ana Ittoki

» Buna fani Vampire Knight
Top 5 personaje favorite EmptyJoi Iun 13, 2013 1:42 am Scris de Ana Ittoki

» Ja ne. :3
Top 5 personaje favorite EmptyMar Ian 08, 2013 12:15 pm Scris de StelutzeeMoov<3

» Kon icchi wa! :)
Top 5 personaje favorite EmptyMier Sept 19, 2012 2:25 am Scris de Ana Ittoki

» La multi ani, Bella!
Top 5 personaje favorite EmptyMier Sept 12, 2012 8:41 am Scris de ♪Christine♪

» Sa facem cunostinta!
Top 5 personaje favorite EmptyDum Sept 02, 2012 4:03 am Scris de Electra :3

» La multi ani StelutzeeMoov<3!
Top 5 personaje favorite EmptyVin Aug 10, 2012 9:01 am Scris de ☆BeLL☆

» Salutareee maiii
Top 5 personaje favorite EmptySam Iul 07, 2012 3:04 pm Scris de Lu-chan

» La multi ani, Elle ză Şoricel ♬!
Top 5 personaje favorite EmptyMar Iun 26, 2012 9:54 am Scris de ☆BeLL☆

Parteneri
Top 5 personaje favorite UmDlc
Afiliere
Cine vrea sa se afilieze cu forumul nostru: Cod:
Cod:
[url=http://vampireknight-anime.forumgratuit.ro/][img]http://i48.servimg.com/u/f48/16/78/29/28/77491010.jpg[/img][/url]
Minibanner: Top 5 personaje favorite 77491010

 

 Top 5 personaje favorite

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
☆BeLL☆
Administrator
Administrator
☆BeLL☆


Mesaje : 209
Reputatie : 13
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 27

Top 5 personaje favorite Empty
MesajSubiect: Top 5 personaje favorite   Top 5 personaje favorite EmptyJoi Feb 16, 2012 12:43 am

Care sunt personajele voastre favorite din Vampire Knight? Sunt curioasa ce parere aveti.
Topul meu este urmatoriul:

1.Kaname Kuran- Imi place cum se comporta cu Yuuki si cum pune siguranta si bunastarea ei pe primul loc. El este autoritar si impune disciplina, dar este bland fata de Yuuki. Imi place si gelozia pe care o exprima ocazional fata de Zero Kiryuu. Si de asemenea imi place si felul cum arata. Deci el merita sa fie pe primul loc ❤
2.Senri Shiki- Imi place felul cum arata si personalitatea lui detasata. Isi exprima rar sentimentele lucru care dupa mine e de apreciat( dar totusi sa nu exageram). De asemenea imi place puterea lui de a-si controla propriul sange( nu prea siu cum sa-i zic) si de a-l folosi ca pe o arma.
3.Zero Kiryuu- el se afla pe aceeasi pozitie ca si Senri. Imi plac amandoi la fel de mult. La Zero imi place absolut tot. Mi s-a parut foarte interesant faptul ca el a devenit ceea ce uraste cel mai mult.
4.Ichiru Kiryuu- Desi la inceput nu l-am suportat deloc, totusi la sfarsit, inainte sa moara, m-a impresionat foarte mult. Sa bucurat cand si-a dat seama ca el nu este mort in inima lui Zero si i-a dat sangele lui ca in sfarsit sa fie unul.
5.Hanabusa Aido- Nu stiu ce sa zic despre el. La el e de apreciat faptul ca e mereu alaturi de Kaname chiar si dupa ce i-a spus ca el si ceilalti au fost doar niste marionete pentru a o proteja pe Yuuki. Greu gasesti persoane care sa-ti fie alaturi.

Acum voi :D
Sus In jos
https://vampireknight-anime.forumgratuit.ro
StelutzeeMoov<3
Om
Om
StelutzeeMoov<3


Mesaje : 193
Reputatie : 13
Data de inscriere : 02/03/2012
Varsta : 26
Localizare : Departe... Uitata intre vis si realitate

Top 5 personaje favorite Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje favorite   Top 5 personaje favorite EmptySam Mar 03, 2012 2:06 am

Personaje prefereate...:

#1: Kaname^^ ♥♥♥ L-am iubit inca de cand l-am vazut prima data! E asa de ambitios si misterios, putin egoist si are acel aer specific vampirilor:X:X:

#2: Zero^^ La inceput nu l-am suportat pentru ca mi se parea prea misterios si nonsalant, dar pe masura ce i-am descoperit povestea l-am indragit din ce in ce mai mult! E un adevarat curajos... Plus ca arata asa de dragutz...:P

#3: Shiki^^ Prima data de el mi-a placut, dar na`.... Kaname:X:<3

#4: Akatsuki^^ Imi place ca isi traieste visul de a fi cu Ruka in tacere. Nu isi arata gelozia in fata ei si suporta sa o vada innebunita dupa Kaname^_^ Asa de Kawaii`!

#5: Rima^^ Tacuta, perspicace si arata grozav. Imi place mai ales atitudinea ei... E asa egoista si nu se lasa dusa de nas usor:X

Cam atat de la mine:P


Ultima editare efectuata de catre StelutzeeMoov<3 in Vin Mar 09, 2012 10:21 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Electra :3
Administrator
Administrator
Electra :3


Mesaje : 129
Reputatie : 5
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 27
Localizare : Potatoes World .x

Top 5 personaje favorite Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje favorite   Top 5 personaje favorite EmptyMar Mar 06, 2012 1:04 pm

Ok ceva interesant! SA incep! XD
1. Zero♥️. Atragator, puternic tacut, ager la minte. Culoarea parul neobisnuita[ok eu am o problema cu parul alb XD] inalt etc, v`ati prin voi de aspectul fizic! Sincer prima data mi se parea gen " -.-'' "! Plictisitor sa zicem, dar dupa i`am vazut celelalte laturi! AWESOME! love
2. Yuuki Cross: Eii bine imi place de ea, e simpatica, agera si imi place felul ei de gandire, e speciala intr-un fel! Nu`s foarte sigura.
3. Kaname Kuran: Sa zicem ca mi`a atras atentia. Si el e special insa pentru mine, parca ii lipseste acel nu stiu ceva ce caut eu intr-un personaj! Totusi admir atitudinea sa de conducator, mai am de invat de al el! batting eyelashes
3. Aidou: rolling on the floor Vai tipul asta e clasicul comediantului chipes, cu un strop mare sa zice de..de prostie! Eu una cand il vad incep sa rad fiind ca stiu ca va face ceva stupid. Totusi a avum si el momente erioase, foarte frumos!
4. Directorul Cross: ALt comedian, numai ca nu echipes, cum a am spus despre Aidou si el are acelstop de tampenie si momente serioase! Cu adevarat interesant. E de admirat ca a putut intemeia o asemenea academine!
5. Rima: Ei bine ea nu m`a impresionat intr`un mod aparte insa imi era foarte simpatica! Foarte serioasa! CEva ce`mi place mie XD
Sus In jos
ileana007
Membru nou
Membru nou
avatar


Mesaje : 3
Reputatie : 0
Data de inscriere : 15/04/2012

Top 5 personaje favorite Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje favorite   Top 5 personaje favorite EmptyDum Apr 15, 2012 7:55 am

1.Yuuki
2.Kaname
3.Zero
4.Aidou
5.Ruka

Cam atat !
Sus In jos
Ana Ittoki
Membru nou
Membru nou
Ana Ittoki


Mesaje : 8
Reputatie : 0
Data de inscriere : 22/06/2012
Varsta : 27
Localizare : In The World

Top 5 personaje favorite Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje favorite   Top 5 personaje favorite EmptyVin Iun 22, 2012 11:07 am

1:Zero-Pai el ma impresionat de la inceput,dar nustiu de ce
2:Aidou-Claunul dintre vampiri
3:Akatsuki-Imi place stilul lui
4:Rima-E asa de draguta si serioasa
5:Ruka-Imi place asa de mult cand se cearta cu Aidou
Sus In jos
http://vampire-knight-club.forumgratuit.ro/
Continut sponsorizat





Top 5 personaje favorite Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 personaje favorite   Top 5 personaje favorite Empty

Sus In jos
 
Top 5 personaje favorite
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cuplurile voastre favorite :>

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Vampire behind the shadow :: ☆Vampire Knight☆ :: Personaje-
Mergi direct la: