The Vampire behind the shadow
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
The Vampire behind the shadow

Welcome people! Have fun and don`t forget: These vampires will bite you , if you are a bad boy/girl!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Buna Fani Vampire Knight
Cuplurile voastre favorite :> EmptyJoi Iun 20, 2013 1:57 am Scris de Ana Ittoki

» Buna fani Vampire Knight
Cuplurile voastre favorite :> EmptyJoi Iun 13, 2013 1:42 am Scris de Ana Ittoki

» Ja ne. :3
Cuplurile voastre favorite :> EmptyMar Ian 08, 2013 12:15 pm Scris de StelutzeeMoov<3

» Kon icchi wa! :)
Cuplurile voastre favorite :> EmptyMier Sept 19, 2012 2:25 am Scris de Ana Ittoki

» La multi ani, Bella!
Cuplurile voastre favorite :> EmptyMier Sept 12, 2012 8:41 am Scris de ♪Christine♪

» Sa facem cunostinta!
Cuplurile voastre favorite :> EmptyDum Sept 02, 2012 4:03 am Scris de Electra :3

» La multi ani StelutzeeMoov<3!
Cuplurile voastre favorite :> EmptyVin Aug 10, 2012 9:01 am Scris de ☆BeLL☆

» Salutareee maiii
Cuplurile voastre favorite :> EmptySam Iul 07, 2012 3:04 pm Scris de Lu-chan

» La multi ani, Elle ză Şoricel ♬!
Cuplurile voastre favorite :> EmptyMar Iun 26, 2012 9:54 am Scris de ☆BeLL☆

Parteneri
Cuplurile voastre favorite :> UmDlc
Afiliere
Cine vrea sa se afilieze cu forumul nostru: Cod:
Cod:
[url=http://vampireknight-anime.forumgratuit.ro/][img]http://i48.servimg.com/u/f48/16/78/29/28/77491010.jpg[/img][/url]
Minibanner: Cuplurile voastre favorite :> 77491010

 

 Cuplurile voastre favorite :>

In jos 
+2
Lampkiuta
DekkaღDrew
6 participanți
AutorMesaj
DekkaღDrew
Moderator
Moderator
DekkaღDrew


Mesaje : 504
Reputatie : 12
Data de inscriere : 17/02/2012
Varsta : 27
Localizare : In Casa Noptii...

Cuplurile voastre favorite :> Empty
MesajSubiect: Cuplurile voastre favorite :>   Cuplurile voastre favorite :> EmptyDum Feb 19, 2012 11:08 am

Care credeti ca ar fi cel mai haios, frumos si potrivit cuplu din Vampire Knight?
Cred ca un cuplu frumos ar fi format din Akatsuki si Ruka, deoarece o iubeste mult. I-a fost mereu aproape cand i-a fost greu si nu a parasit-o niciodata. Intodeauna a ascultat-o.
Un cuplu foarte frumos ar fi alcatuit din Rima si Shiki. Le sta atat de bine impreuna. Sunt facuti unul pentru celalalt, iar din sezonul doi se vede clar ca Rima simte ceva pentru Shiki.
In legatura cu Yuuki nu m-as putea hoatari. Adica si daca ar fi sa il aleaga pe Zero sau pe Kaname eu m-as bucura enorm in oricare dintre situatie pentru ca imi plac la fel de mult amandoi :X
Voua ce cupluri va plac?:>
Sus In jos
Lampkiuta
Administrator
Administrator
Lampkiuta


Mesaje : 163
Reputatie : 7
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 28
Localizare : Iasi

Cuplurile voastre favorite :> Empty
MesajSubiect: Re: Cuplurile voastre favorite :>   Cuplurile voastre favorite :> EmptyDum Feb 19, 2012 11:22 am

Hmmm... cupluri? Sa vedem.
Chiar daca imi place foarte mult si Zero, prefer sa raman la vesnicul cuplu Kaname x Yuuki. Nu stiu de ce, dar imi place nespus de mult acest cuplu. El e atat de protector cu ea, nu ar parasi-o niciodata. Imi place foarte mult, parca nu ar vraji-o doar pe Yuuki, ci si pe toti cei care il privesc de la calculator :))
Si bineinteles, imi plac si restul cuplurilor pe care le-ai enumerat, chiar mult, dar in principal, ramane cel mentionat de mine ❤
Sus In jos
~`Lorelay`~
Membru nou
Membru nou
~`Lorelay`~


Mesaje : 68
Reputatie : 5
Data de inscriere : 19/02/2012
Varsta : 24
Localizare : Daca vrei sa stii intreba

Cuplurile voastre favorite :> Empty
MesajSubiect: Re: Cuplurile voastre favorite :>   Cuplurile voastre favorite :> EmptyDum Feb 19, 2012 12:35 pm

Desigur Yuuki x Kaname ii ador :x mai ales povestea lor cum ca sunt frati
Printre altele imi place mult Shiki caruia ii sta foarte bine impreuna cu Rima ❤
Sus In jos
☆BeLL☆
Administrator
Administrator
☆BeLL☆


Mesaje : 209
Reputatie : 13
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 27

Cuplurile voastre favorite :> Empty
MesajSubiect: Re: Cuplurile voastre favorite :>   Cuplurile voastre favorite :> EmptyDum Feb 19, 2012 12:51 pm

Si mie imi place mult de tot cuplul Kaname x Yuuki ❤ . Am citit undeva ca ei nu sunt frati. Kaname este stramosul familiei Kuran care a crescut ca si fiu al lui Juri si Haruka dupa ce primul lor copil a fost ucis de Rido! O sa caut ca sa va lamuresc si pe voi si pe mine ca nici eu nu prea am inteles! Un al doilea cuplu este Senri x Rima ❤ .
Bye!
Sus In jos
https://vampireknight-anime.forumgratuit.ro
Electra :3
Administrator
Administrator
Electra :3


Mesaje : 129
Reputatie : 5
Data de inscriere : 12/02/2012
Varsta : 27
Localizare : Potatoes World .x

Cuplurile voastre favorite :> Empty
MesajSubiect: Re: Cuplurile voastre favorite :>   Cuplurile voastre favorite :> EmptyVin Feb 24, 2012 5:44 pm

N`ah`sac sac iubiroi ca eu cred invers!=)))) Ok deci Mady nu stiu pe care din cei doi sa`i aleg, si imi plac aman2. Zero pentru curaj si devotament si sigur acea dragoste "ciudata" pentru Yuuki, dar si Kaname pentru simtul protector si inteligenta sa. Dar eu tot la Yuuki x Zero raman, de ce Kaname ma sperie. Sincer Zero e ciudat si Kaname ma sperie, asa bai nu`mi sariti in cap:)). Va bat cine se ia te mine T^T!:))) In plus mi se pare cam ciudata o relatie intre frati, e mult ai ciudat de aia face anime`ul special. Oricum parerea mea ati aflat`o!
Sus In jos
StelutzeeMoov<3
Om
Om
StelutzeeMoov<3


Mesaje : 193
Reputatie : 13
Data de inscriere : 02/03/2012
Varsta : 26
Localizare : Departe... Uitata intre vis si realitate

Cuplurile voastre favorite :> Empty
MesajSubiect: Re: Cuplurile voastre favorite :>   Cuplurile voastre favorite :> EmptyVin Mar 02, 2012 12:58 pm

Iooi ce dilema.....
Nu stiu ce sa zic... Pana sa aflu ca sunt frati mi-ar fi placut la nebunie sa stiu ca vor ramane impreuna. Mie la inceput sincer nu mi-a placut de Zero. Mi se parea prea nesigur si misterios. Acum ca stiu ca ei 2 sunt frati... Mi se pare ciudat sa fi impreuna cu fratele/sora ta. Adica pe bune, chiar daca sunt vampiri, nu vi se pare ciudat si... neadecvat?/ Bine... Stiu ca sunt foartee tari si Kaname e absolut( incontestabil) superb:X:X: , dar e fratele ei totusi... Ar trebui sa o iubeasca si protejeze ca o sora si sa i-o lase lui Zero pentru ca si-asa a suferit destul, saracutzul...:(
Kaname ar trebui sa vina la mine... :D:D:
Si mie imi place Shiki, la inceput de el imi placea, dar totusi... Kaname:X:X:X:X:X:>>

Ataat...>> ⭕):
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cuplurile voastre favorite :> Empty
MesajSubiect: Re: Cuplurile voastre favorite :>   Cuplurile voastre favorite :> Empty

Sus In jos
 
Cuplurile voastre favorite :>
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Top 5 personaje favorite

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Vampire behind the shadow :: ☆Vampire Knight☆ :: Cupluri-
Mergi direct la: